Травень 16, 2018

Остеопатія Львів

ОCТЕОПАТІЯ

Остеопатія (від др.грецької όστέον – кістка+πάθος – хвороба, захворювання) – система альтернативної медицини, яка лікує не хворобу, а її причину. Остеопатію вирізняє перш за все системний підхід до людського тіла, його сприйняття як єдиного цілого. Порушення структурно-анатомічних співвідношень між органами та частинами тіла, в остеопатії вважаються першопричинами більшості захворювань.

Остеопатія та остеопатична медицина – це терміни, які часто замінюють один одного. Ними позначаються філософія та система альтернативних медичних практик, які вперше було запропоновано Е.Т. Стілом (Доктор медицини) у 1874 році. Люди, які їх застосовують, називаются остеопатами. Принципи остеопатичної медицини передбачають взаємний зв’язок між структурою та функцією тіла та визнають здатність тіла до самозцілення. Роль остеопата – полегшити цей процес

 

ОCТЕОПАТІЯ, ЛІКАР ОСТЕОПАТ – ЩО ЦЕ ТАКЕ, ЩО ЛІКУЄ?

Як працює остеопатія, важко зрозуміти лікарю з традиційним світоглядом, хоч і остеопатія базується на знаннях анатомії і фізіології людини.

Простий приклад:

Як пояснити, чому болить голова після травми правої стопи? Пацієнт починає бережно наступати, переносить зусилля на іншу ногу, змінюється навантаження на таз. Спочатку біль в стопі пройде і ніби все “ок”. А потім згодом  час починає боліти праве плече і правий лікоть, потім дизкомфорт в  шиї і розвивається головний біль. Причина головного болю – травма стопи. Вихід – вилікувати стопу і прибрати неправильну «пам’ять м’язів». І головний біль проходить.

На перший погляд що спільного стопа і голова , в традиційному підході пацієнт довго лікував голову і без вираженого результату. Принципи остеопатії розглядає організм як єдину систему і зміни в одній точці буде призводити до змін в іншій.  Тому усунувши дизфункцію в стопі ми заберем причину болю в голові.

І, тим не менш, остеопатія допомагає без ліків зняти болі при остеохондрозі, вилікувати синдром подразненого кишечника, прибрати енурез. І ще сотні захворювань у дорослих і дітей.

Остеопатія і мануальної терапії яка різниця?

Мануальна терапія показана при гострого болю. Точка прикладання мануальної терапії кістки коли є зміщення і защемлення, що є в свою чергу лише наслідком, а не причиною. Травмований суглоб можна розслабити і «поставити на місце» відразу, але тканини котрі призвели до зміщення спазмовані і з часом проблема вертатиметься знов і знов.

Остеопатія ж більш ефективна, коли болить терпимо, але постійно. Якщо у вас постраждав один м’яз, він «тягне» за собою і інші м’язи, впливає на кістки, суглоби, внутрішні органи. Лікар шукає першопричину напруги і знімає його. Остеопат не застосовує грубу силу. Легкими натисканнями він ліквідує патологічне напруження.

Однак, ці рухи легкі тільки на перший погляд. Насправді, лікар проводить і витягнення (тракції), і скручування (Торсінг), повертаючи тканини в правильне положення. Просто пацієнт не відчуває при цьому болі.

Хто такий остеопат? І чому остеопатія – НЕ масаж?

Остеопат лікує організм в цілому, а не просто «рівняє спину» або розминає м’язи. Перед остеопатом завжди стоїть конкретна мета – визначити, де стався збій і який саме орган «винен» в цьому.

Він виконує відразу кілька функцій: діагноста, терапевта, невролога, мануального терапевта, ортопеда. Він визначає спазми, виявляє, де обмежена рухливість, розрізняє, де набряк, а де – застій крові. Він, діючи на певну ділянку тіла, отримує результат на іншому, віддаленому від причини

Суть остеопатії:

Регуляція балансу між кістками, суглобами, м’язами, судинами, внутрішніми органами.

Відновлення вільного руху крові, лімфи, спинномозкової і міжклітинної рідини.

Взаємний вплив – функції на структуру, а структури – на функцію.

Тому остеопатія, лікування якої приємно і безболісно, ​​набагато складніше простого масажу. Остеопат крім фізичних факторів, враховує і емоційні. Оскільки вони дають не менше наслідків, а лікуються часом складніше фізичної травми.

Подивіться ще приклад:

Ви ходите на роботу «через силу», не отримуючи задоволення від того, що робите. Результат – роздратовані, злитесь, страждаєте від депресії і відсутності самореалізації. Все це призводить до спазму тканин і структурних змін в організмі. І навіть якщо життя налагодилось в тканинах сформувався патерн ( порушення) котрий призводить до болі, спазму, порушення роботи травної системи. Для вирішення Ви починаєте звертатись до масажиста, лікаря та отримуєте тимчасовий ефект на короткий час, а проблема все вертається і вертається. В такому випадку варто звертатись до остеопата, щоб він забрав першопричину всього за кілька сеансів.

І так чим Вам допоможе остеопат:

  • вияснити і усунути причину ваших проблем зі здоров’ям;
  • позбутись хонічних проблем з хребтом (болі, грижі, сколіози, остеоходрози, протрузі, і інші)
  • налагодити роботу внутрішніх органів, саме цим займається вісцеральна остеопатія.
  • при травмах особливо черепномозгових
  • відновити роботу нервової системи це прерогатива краніосакральної остеопатії.

Тепер в м.Львові є можливість звернутись до остеопата. В Студію масажу і естетики тіла Beauty Life де веде прийом досвідчений остеопат в м.Львові.

Вартість 600 грн сеанс. Тривалість : 90 хв

Записатись на сеанс до остеопата можна за телефоном  Студія масажу і естетики тіла Beauty Life : +380671564155;  +380959477624

Зателефонувати