Травень 16, 2018

ПРОГРАМА КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ

Якщо на вашій талії та стегнах з’явились декілька зайвих сантиметрів, а також ви страждаєте від целюліту і розтяжок, позбавитись від них ми Вам допоможемо! Запрошуємо пройти курс швидкої корекції фігури й привести своє тіло в чудову форму.

Пропонуємо ряд послуг, спрямованих на корекцію фігури, тобто на зміну обсягів тіла не хірургічним шляхом. Тільки в нас 3 ефективні методи корекції ваги за ціною одного: пресотерапія, ІЧ – прогрів та міостимуляція. Результат гарантований!
Допоможемо Вам досягти наступних результатів: зменшити обсяги сідниць, бічних поверхонь стегон, внутрішньої поверхні стегон, жирового прошарку живота, сідниць, талії, рук.
Пресотерапія активізує рецептори клітин, що відповідають за розщеплення жиру, і виведенні надлишків позаклітинної рідини з організму.
Під час ритмічного стискування відбувається комплексне механічний вплив, що приводить до:
– активізації обмінних процесів,
– відновлення водного балансу,
– очищення організму,
– відновлення пружності шкіри,
– зменшення маси тіла й об’ємів,
– зменшення проявів целюліту,
– поліпшення венозного відтоку;
– зменшення варикозу та варикозної сіточки.

Інфрачервоний (ІЧ) прогрів – професійний метод, який використовує інфрачервоне тепло, з метою схуднення, корекції тіла, і виведення токсинів з організму з керованих зон нагріву.
Медичні дослідження показують чудові результати для здоров’я, після дій такого теплового випромінювання. Інфрачервоні промені майже повністю поглинаються і перетворюються в тепло в поверхневих шарах шкіри.

Ці промені проникають на глибину до 4 см і доходять до підшкірної клітковини, багато васкуляризована, і навіть м’язи. В результаті значного прискорення обміну речовин, організм виводить не тільки воду, але і продукти горіння жирів, важкі метали та інші токсичні речовини. Стимулює циркуляцію рідин організму.

Міостимуляція тіла – косметологічна процедура, спрямована на прокачування певних груп м’язів за допомогою електричних імпульсів. Ось чому ще її називають пасивною гімнастикою. Такий метод ідеально підійде тим, хто хоче скинути зайві кілограми, або навпаки, зробити худорляву фігуру більш пишною і спокусливою. При відсутності протипоказань, ви без зайвих зусиль відновити форму після вагітності та пологів, позбудетеся від целюліту і підшкірного жиру, пропрацюєте проблемні зони на тілі.

 

Для того, щоб не змарнувати свій час та кошти, звертайтесь до нас, і ми підберемо для Вас режим корекції фігури, ґрунтуючись на ваших індивідуальних даних. Також, пропонуємо акційну ціну за курс корекції!
Не зволікайте та завітайте до нас, особисто переконавшись в результаті.

Вартість 1 сеанс 300 грн. Тривалість 60 хв  Курс 10 сеансів 2000 грн.
За додатковою консультацією звертайтесь в Студію масажу і естетики тіла Beauty Life : +380671564155;  +380959477624

Зателефонувати