Травень 16, 2018

Масаж

Масаж спини

Основне завдання цього виду класичного масажу – лікування і профілактика різних захворювань хребта.

Спина – це захист і опора всіх внутрішніх органів. Здоровий хребет – це здоров’я всього організму. У правильному положенні хребет утримують м’язи – так званий м’язовий корсет. Гіподинамія, робота вимагає одноманітних рухів, психічні навантаження провокують застої крові і лімфи в м’язовій тканині, вона стає млявою, слабкою – деградує і вже не може виконувати свої функції. Через це виходять викривлення хребта, защемлення нервових закінчень, розвивається і прогресує остеохондроз та інші захворювання опорно-рухової системи. Це впливає на здоров’я всіх внутрішніх органів і, звичайно ж, на зовнішній вигляд і психоемоційний стан людини і успішність людини. Зберегти вашу спину здоровою, а настрій відмінним допоможе комплекс спеціальних вправ і регулярні сеанси класичного масажу спини, ціна яких незрівнянно нижче, ніж ціна лікування  таких проблем як остеохондроз або міжхребетні грижі.

Тривалість 45 хв. 300 грн

Загальний масаж

Масаж на все тіло. Сприятливий вплив класичного масажу на організм людини встановлено ще в давнину. Його використовують як для лікування захворювань, так і для їх профілактики.

Загальний масаж  тіла людини в першу чергу допомагає всім хто страждає від негативних факторів сучасного способу життя, що пояснюється нерухомістю м’язів шиї і спини. Тому в тих зонах найчастіше і виникають застійні явища, набряклість і защемлення хребців. Неправильна посадка, незручне крісло, занадто низький робочий стіл є причинами перетискання судин і нервових закінчень, в результаті чого порушується кровопостачання головного мозку, виникають застійні явища, набряклість,  порушення в роботі сполучних тканин.

Як наслідок – підвищується тиск, стомлюваність, ми стаємо більш нервовими, дратівливими, не висипаємося, відчуваємо себе постійно втомленими. Помилково вважаючи, що в причинах таких болів «винна» голова, ми починаємо приймати знеболюючі таблетки, в той час як впоратися з подібною проблемою можна тільки за допомогою масажу.

Загальний масаж використовується як розслаблююча процедура, що усуває м’язові блоки. Професійно виконаний масаж допомагає нормалізувати діяльність практично всіх систем організму:

 • опорно-рухової;
 •  травної;
 •  серцево-судинної;
 •  ендокринної;
 •  лімфатичної;
 •  нервової

Передбачає масування всього тіла – голови, шиї, грудної клітки, живота, рук і ніг.

Тривалість 60 хв – 350  грн.;    90 хв –  550 грн;

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж – природний метод уповільнення процесів старіння в організмі.

 З метою оздоровлення організму лімфодренажний масаж застосовується для:

 1. Підвищення імунітету
 2. Покращення психоемоційного стану
 3. Лікування стресів, зняття внутрішньої напруги
 4. Лікування порушення лімфотоку
 5. Усунення надлишкової міжклітинної рідини
 6. Лікування варикозу

Лімфодренажний масаж в косметологічних цілях використовують для:

 1. Лікування целюліту
 2. Позбавлення від надлишкових жирових відкладень
 3. Зменшення набряків на обличчі, проблемних зонах ніг і інших частинах тіла
 4. Прискорення регенерації клітин шкіри
 5. Усунення в’ялості шкіри
 6. Покращення контурів тіла

До протипоказань по здоров’ю можна віднести наступні захворювання: тромбофлебіт, хронічні шкірні захворювання (дерматити, опіки, алергічний висип і інші), наявність пухлин, гострі запальні процеси. Крім того лімфодренажний масаж протипоказаний вагітним жінкам на будь-яких термінах.

Тривалість 60 хв  300 грн

Спортивний масаж

Вплив спортивного масажу на організм багатогранний Він позитивно впливає на функцію нервово-м’язового апарату, покращує лімфо – і кровообіг, стимулює обмінні процеси в організмі і не дивно, що серед спортсменів масаж завоював визнання як одного з найбільш доступних і ефективних засобів відновлення. При спортивному масажі стомлених м’язів поліпшується постачання їх киснем і живильними речовинами, вони легше звільняються від шлаків, м’язова працездатність не тільки відновлюється, а й збільшується. Поліпшується і функція зв’язкового апарату (зв’язки стають більш еластичними); кровообіг суглобів і оточуючих тканин покращується, що дозволяє збільшити амплітуду руху в суглобах.

Спортивний масаж спрямований на боротьбу з втомою, підвищення працездатності, усунення травм отриманих при тренуваннях, а також сприяє фізичному вдосконаленню спортсмена.

Залежно від поставленних завдань, він підрозділяється на кілька видів, кожен з яких відрізняється технікою виконань, впливом на певну групу м’язів або суглобів.

Розділяють тренувальний, попередній і відновлювальний спортивний масаж.

Попередній спортивний масаж роблять безпосередньо перед тренуванням або фізичними навантаженнями, що збільшує функціональні можливості організму.

Тренувальний спортивний масаж входить до складу тренувального процесу і знімає стомлення і перенапруження спортсменів під час тренувань. Він спрямований на збільшення амплітуди рухів, поліпшення еластичності зв’язок, вміння розслабляти певні групи м’язів.

Відновлювальний спортивний масаж застосовується після навантажень. Він мобілізує відновлюють сили організму, підвищуючи працездатність спортсмена і зростання спортивних результатів. Підвищена увага приділяється відновного масажу в період інтенсивних тренувань

Тривалість 50 хв  400 грн

Антицелюлітний масаж

Целюліт – жіночий ворог №1, адже він здатний зіпсувати навіть струнке тіло. І далеко не завжди від нього можна позбутися за допомогою спорту і правильного харчування – часто, потрібен інтенсивний вплив саме на проблемні зони. І антицелюлітний масаж стане кращим інструментом в боротьбі з цією проблемою.

Антицелюлітний масаж сприяє виведенню шлаків і покращує обмінні процеси в організмі, що також сприяє спалюванню підшкірного жиру. Напрямок масажних рухів збігається з лініями класичного масажу, тобто у напрямку лімфотоку. Сеанс починається з лімфодренажа – виведення зайвої рідини і токсинів з міжклітинного простору. Під час проведення антицелюлітного масажу, основна увага приділяється проблемним зонам: коліна, стегна, сідниці, живіт, передпліччя.

Антицелюлітний масаж рекомендується виконувати курсом від 10 до 15 процедур. Більш швидкий і пролонгований результат буде від комплексних коригувальних програм, що включають в себе попередній прогрів, масаж і обгортання, або в поєднанні з пресотерапією.

Даний вид масажу не тільки покращує якість тіла, але і корисний для здоров’я. Але при цьому існує ряд протипоказань, при наявності яких краще утриматися від процедури.

 • Захворювання в гострій формі;
 • Шкірні новоутворення або висипання в зоні впливу;
 • Хвороби серцево-судинної системи;
 • Період вагітності і грудного вигодовування.

Якщо ж подібні недуги відсутні, то можна сміливо довірити своє тіло професіоналам Студії масажу і естетики тіла Beauty Life, які допоможуть позбутися від ненависної «апельсинової кірки» і жирових відкладень в проблемних зонах.

Ефект від процедури:

 • Прискорюється обмін речовин;
 • Нормалізується робота організму;
 • Відбувається активне спалювання підшкірного жиру;
 • Шкіра стає гладкою і підтягнутою;
 • Зменшуються обєми.

Тривалість сеансу 120хв;   

Зателефонувати